Burgemeester Deftinge

Burgemeester Deftinge

Burgemeester Deftinge

Edgard Matthijs
Geboren te Deftinge op 28 juli 1891
Burgemeester benoemd te Deftinge op 18 maart 1947
Was tevens burgemeester in 1953 en 1959
Invalied-oudstrijd 1914-1918
Ridder in de kroonorde
Vereremerkt in de orde van Leopold II met palm en met het oorlogskruis met zwaarden
vereremerkt met het IJzerkruis, de overwinningsmedaille en de herinneringsmedaille
overleden te Aalst op 5 februari 1959

Object hiërarchie: 1 items

Bijkomende meta info

Gemeentes
Lierde
Deelgemeentes
Deftinge
Datum beeldopname
08-02-2021
Originele bestandsnaam
burgemeester deftinge 7.jpg